do kasy suma: 0,00 zł

O nas

Polski Banan w obecnym kształcie 🍌 narodził się we Wrocławiu. Firma została założona przez znajomych, którzy chcieli wynieść ze studiów coś więcej niż tylko dyplom i wiedzę teoretyczną. Polski Banan oferuje swoje produkty w nietypowy sposób, dzięki czemu często kupno osłony na telefon stanowi zalążek do rozmowy, czy też wymiany poglądów na temat jadalnych owoców tropikalnych. Drużyna Polskiego Banana dokłada wszelkich starań, aby Kupujący byli zawsze zadowoleni i uśmiechnięci. 

Misja

W Polskim Bananie dążymy do zmiany świata na lepsze. Wielkim krokiem ku temu jest oferowanie produktów, które dzięki swoim właściwościom ochronnym, oszczędzą każdemu smutku oraz nerwów związanych z naprawą uszkodzonego ekranu w telefonie.

Wizja 

Wiemy, że smartfony to nieodłączna część teraźniejszości. Nie spoczniemy w boju dopóki każdy smartfon w Polsce nie pozostanie bez odpowiedniego zabezpieczenia. Dla nas bycie eko nie jest tylko wyświechtanym sloganem – gwarantujemy, że nasze produkty są ekologiczne i nie były testowane na zwierzętach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium